Kontakt z działem symulacji

Dział symulacji służy swoją pomocą w organizowaniu i przygotowaniu zajęć

Telefon do działu Symulacji: 32 208 8882

 

Zastępca Kierownika CDiSM ds. symulacji medycznej
Jadwiga Chynał, jchynal@sum.edu.pl
 Trenerzy Symulacji
  • Małgorzata Perlak, mperlak@sum.edu.pl
  • Tomasz Lemm, tlemm@sum.edu.pl
Technicy Symulacji
  • Artur Kopacz, akopacz@sum.edu.pl
  • Adam Ubych, aubych@sum.edu.pl
  • Kamil Barglik, kbarglik@sum.edu.pl
  • Rafał Szostak, rszostak@sum.edu.pl
  • Mateusz Benesz mbenesz@sum.edu.pl
  • Mateusz Hulbój mhulboj@sum.edu.pl
  • Tomasz Walacik twalacik@sum.edu.pl
  • Katarzyna Stawicka katarzyna.stawicka@sum.edu.pl
  • Rafał Hrycaniuk rhrycaniuk@sum.edu.pl