Sala 113 (Aula)

  • 21.11.2017 7:00 – 13:45: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 2, WLK
  • 23.11.2017 8:00 – 12:30: Emergency medicine, WLK
  • 23.11.2017 13:00 – 15:15: Język niemiecki, rok III, gr. 6, WLK
  • 24.11.2017 8:00 – 9:30: Pediatria, rok VI, gr. 5, WLK
  • 24.11.2017 13:00 – 14:00: Szkolenie z ochrony danych osobowych dla pracowników SUM

Sala 114 (Aula)

  • 21.11.2017 7:00 – 9:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 8, WLK
  • 21.11.2017 9:30 – 11:45: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 8, WLK
  • 21.11.2017 13:00 – 18:00: Walne Zebranie Przewodniczących Studenckiego Towarzystwa Naukowego
    Elektroniczny system do głosowania – będzie składany wniosek do ECI przez organizatorów, 3 stoły na podium, 6 krzeseł, sukno na stoły zostanie wypożyczone przez organizatora w dz. administracyjnym, na podium 6 filiżanek na kawę, talerzyki, sztućce, szklanki na wodę, poczęstunek będzie zorganizowany przez organizatora, udostępnić termosy, mikrofony, prezentacja zostanie dostarczona wcześniej,
  • 23.11.2017 7:00 – 10:45: Medycyna ratunkowa, rok V, gr. 7, WLK
  • 24.11.2017 8:00 – 11:00: Szkolenie dla pracowników SUM z usług informatycznych dostępnych w Uczelni

Sala 106

  • 20.11.2017 7:00 – 9:15: Biologia molekularna, rok I, gr. 8, WLK
  • 20.11.2017 9:30 – 11:45: Biologia molekularna, rok I, gr. 1, WLK
  • 20.11.2017 12:00 – 14:15: Biologia molekularna, rok I, gr. 4, WLK
  • 20.11.2017 14:30 – 16:45: Biologia molekularna, rok I, gr. 6, WLK
  • 21.11.2017 7:00 – 15:15: Genetyka kliniczna, rok V, gr. 1, WLK

Sala 107

  • 20.11.2017 7:00 – 9:15: Biologia molekularna, rok I, gr. 9, WLK
  • 20.11.2017 9:30 – 11:45: Biologia molekularna, rok I, gr. 2, WLK
  • 20.11.2017 12:00 – 14:15: Biologia molekularna, rok I, gr. 5, WLK
  • 20.11.2017 14:30 – 16:45: Biologia molekularna, rok I, gr. 7, WLK
  • 22.11.2017 7:00 – 9:15: Biologia molekularna, rok I, gr. 11, WLK

Sala 108

  • 24.11.2017 8:00 – 8:45: Patofizjologia, rok III, gr. 12, WLK
  • 24.11.2017 8:45 – 10:15: Patofizjologia, rok III, gr. 12B, WLK
  • 24.11.2017 11:30 – 12:15: Molecular Biology, 1st year, group A, WLK
  • 1.12.2017 8:00 – 9:30: Patofizjologia, rok III, gr. 2, WLK
  • 1.12.2017 9:30 – 11:00: Patofizjologia, rok III, gr. 2A, WLK

Sala 111

  • 20.11.2017 7:00 – 11:30: Medycyna rodzinna, rok VI, gr. 2, WLZ
  • 20.11.2017 12:00 – 14:15: First Aid, 2dn year, WLK, Amer.
  • 21.11.2017 8:00 – 12:30: Emergency medicine, WLK
  • 22.11.2017 7:30 – 12:00: Emergency Medicine, BLS, 6th year, group 2, WLK, Spring admission
  • 22.11.2017 13:00 – 16:45: Ginekologia i Położnictwo, rok VI, gr. 3, WLK

Sala 112

  • 29.11.2017 14:00 – 16:00: Koło Pediatrii, WLK
  • 13.12.2017 7:00 – 8:00: Pediatria, rok IV, gr. 5, WLK
  • 20.12.2017 7:00 – 10:45: Anatomia, rok I, gr. 1, 2, 3, 4, 11, 12, WLZ
  • 20.12.2017 10:45 – 14:30: Anatomia, rok I, gr. 5, 6, 7, 8, 9, 10, WLZ
  • 17.01.2018 7:00 – 8:00: Pediatria, rok IV, gr. 7, WLK

Sala 117

  • 20.11.2017 7:00 – 9:15: Genetyka kliniczna, rok V, gr. 1, WLK
  • 20.11.2017 9:15 – 12:15: Genetyka kliniczna, rok V, gr. 1A, 1B, WLK
  • 20.11.2017 12:15 – 15:15: Genetyka kliniczna, rok V, gr. 1C, 1D, WLK
  • 21.11.2017 13:00 – 18:00: Walne Zebranie Przewodniczących Studenckiego Towarzystwa Naukowego
  • 23.11.2017 12:00 – 13:00: Wideokonferencja habilitacyjna

Sala 201

  • 20.11.2017 7:15 – 11:45: Choroby wewnętrzne, rok III, gr. 15, WLK
  • 22.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 9, WLZ
  • 23.11.2017 7:30 – 9:00: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 9, WLK
  • 23.11.2017 9:15 – 10:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 17, WLK
  • 23.11.2017 11:15 – 12:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 20, WLK

Sala 204

  • 21.11.2017 7:00 – 15:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 3, WLK
  • 22.11.2017 13:00 – 16:45: Ginekologia i Położnictwo, rok VI, gr. 3, WLK
  • 23.11.2017 11:30 – 18:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 3, WLK
  • 27.11.2017 8:00 – 11:45: Nowoczesne metody dydaktyczne, WLK, rok II, gr. 1, SD
  • 28.11.2017 7:00 – 15:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 4, WLK

Sala 206

  • 21.11.2017 7:00 – 15:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 3, WLK
  • 22.11.2017 13:00 – 16:45: Ginekologia i Położnictwo, rok VI, gr. 3, WLK
  • 23.11.2017 7:00 – 11:30: Pediatria, rok IV, gr. 8, WLZ
  • 23.11.2017 11:30 – 18:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 3, WLK
  • 24.11.2017 9:30 – 12:30: Pediatria, rok VI, gr. 5, WLK

Sala 208

  • 20.11.2017 7:00 – 11:30: Medycyna rodzinna, rok VI, gr. 2, WLZ
  • 23.11.2017 8:00 – 9:30: Pediatria, rok III, gr. 4A, WLK
  • 23.11.2017 9:30 – 13:15: Medycyna ratunkowa, rok V, gr. 6, WLZ
  • 24.11.2017 7:00 – 9:30: Chirurgia, rok VI, gr. 9, WLK
  • 24.11.2017 9:30 – 12:30: Pediatria, rok VI, gr. 5, WLK

Sala 210

  • 20.11.2017 7:15 – 11:45: Choroby wewnętrzne, rok III, gr. 15, WLK
  • 22.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 9, WLZ
  • 23.11.2017 9:30 – 13:15: Medycyna ratunkowa, rok V, gr. 6, WLZ
  • 24.11.2017 7:00 – 9:30: Chirurgia, rok VI, gr. 9, WLK
  • 24.11.2017 9:30 – 12:30: Pediatria, rok VI, gr. 5, WLK

Sala 211

  • 20.11.2017 7:15 – 11:45: Choroby wewnętrzne, rok III, gr. 15, WLK
  • 22.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 9, WLZ
  • 24.11.2017 9:30 – 12:30: Pediatria, rok VI, gr. 5, WLK
  • 27.11.2017 7:15 – 11:45: Choroby wewnętrzne, rok III, gr. 10, WLK
  • 29.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 1, WLZ

Sala 213

  • 22.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 9, WLZ
  • 29.11.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 1, WLZ
  • 6.12.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 2, WLZ
  • 13.12.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 3, WLZ

Sala 219

  • 20.11.2017 7:30 – 9:00: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 18, WLK
  • 20.11.2017 9:15 – 10:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 10, WLK
  • 20.11.2017 11:15 – 12:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 12, WLK
  • 21.11.2017 9:00 – 12:45: Ginekologia i Połoznictwo, rok VI, gr. 3, WLK
  • 22.11.2017 7:30 – 9:00: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 4, WLK

Sala 220

  • 20.11.2017 7:30 – 9:00: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 19, WLK
  • 20.11.2017 9:15 – 10:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 11, WLK
  • 20.11.2017 11:15 – 12:45: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 3, WLK
  • 21.11.2017 7:00 – 15:15: Ginekologia i Położnictwo, rok V, gr. 3, WLK
  • 22.11.2017 7:30 – 9:00: Pierwsza pomoc medyczna, rok I, gr. 5, WLK

Sala 221

Brak zajęć.

Sala 222

  • 23.11.2017 10:00 – 13:00: Spotkanie
  • 27.11.2017 8:00 – 11:45: Nowoczesne metody dydaktyczne, WLK, rok II, gr. 1, SD
  • 11.12.2017 8:00 – 11:45: Nowoczesne metody dydaktyczne, WLK, rok II, gr. 1, SD
  • 13.12.2017 7:00 – 13:00: Anestezjologia i Intensywna Terapia, rok V, gr. 3, WLZ
  • 12.01.2018 7:00 – 10:00: Chirurgia, rok VI, gr. 1, WLK

Sala 223

Brak zajęć.